Boocek.org

Çardak’ta Sokak Hayvanlarına Yapılan Zulüm Bitmiyor!

Çardak’ta Sokak Hayvanlarına yapılan zulüm bitmiyor. Ölümler Durmuyor!


Evet daha öncede Denizli/Çardak ‘tan kötü haberler almıştık. Kendisini Belediye çalışanı olarak tanıtan şahısla, L.İ.E Hanım arasında geçen kötü diyologtan ve sokak hayvanlarının ölüme götürüldüğünden bahsetmiştik. Ne yazık ki ölümler durmuyor.

08.09.2018 Cumartesi günü L.İ.E Hanım yine kötü bir olay yaşadı.
Şimdi bu haber metnini L.İ.E Hanımın kelimelerine bırakıyoruz.
“Cumartesi günü saat 13.30 sıralarında ÇARDAK’a bir Milletvekili geldi. Bende onu görmeye gittim .Milletvekiline Çardak’ta yaşanan hayvan katliamları ile ilgili tutanakları ve elimdeki kanıtları sundum. Milletvekili benimle ilgilendi anlattıklarımı not aldı . Millet vekilinin yanından ayrıldıktan sonra arkadaşlarımla kahve içmeye gittik . Saat 15.00 sıralarında aynı gün saat sabah 11.00’de canlı olarak gördüğüm yavru bir köpeğin ölüsünü gördüm. Sabah gördüğümde yavru köpek gayet sağlıklıydı hiçbir sorunu yoktu. Ben bu köpeğin zehirlenip öldürüldüğünü düşünüyorum. Bu konuyla ilgili polise ifade vermiş bulunmaktayım ve o köpeğin ölümünden birisi sorumlu ise ben o kişiden davacı ve şikayetciyim. Denizli / Çardak’ta artık daha fazla sokak hayvanlanının ölmesini istemiyorum.”
dedi.

Çardak’ta yaşanan olaylar canımızı sıkmaya devam ediyor. Bu anlatılanların artık yaşanmasını hiç birimiz istemiyoruz.

 

Yorum ekle

Instagram

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.

Gruba katılmayı unutmayın.

 
Bööcek.org
Facebook Grubu · 1.651 üye
Gruba Katıl
"81 il , 81 iyilik elçisi" sözüyle yola çıkan, her şehirden Doğa,Sokak hayvanları ile ilgili olayları anlatan, gelişime önem veren haber sitesi.
 

Sosyal Medyada Takip Et

Ateş Böceği Derneği

Siteyi Ziyaret Etmeyi Unutma !