Boocek.org

ÖLÜM TEK KİŞİLİKTİR..

ÖLÜM-DANS-YALNIZLIK

Dünyaya gözlerimizi anne sıcaklığıyla açar, anne kokusunu içimize çekeriz.Yaşam döngüsü başlamıştır artık.Yola ilk ailemizle çıkar,öğretmenler, arkadaşlar,dostlar,sevgililer,eş  ve çocuklar yaşam yolculuğunda bize eşlik ederler.Dönem dönem hayatımızın odak noktası olur, bazen de bizi yalnızlığa sürüklerler.

Üç-Beş yıl önce bizim için hayatımızın merkezinde olan kişi ya da kişiler şimdi bizden çok uzak, belki de birer yabancıya dönüşmüştür. Bunu bile bile  zamanla her şeyin çözüleceğini bilmemize rağmen halen üzülmeye devam ederiz şu anda hayatımızdan gidenler için.Oysa ki bilinir ki onlar da bir gün geçmiş olacak,bıraktığı izler dışında hayatımızdan silinip gideceklerdir.

Hayatı bir dans gibi görürsek ,yaptığımızın bir ölüm dansı olduğunu bile bile,tüm sorumluluğu hayatımızdan geçenlere yüklemek haksızlık olur.Bunu bile bile kollarında sarhoşluğunu sürdürdüğümüz için en az onlar kadar biz de suçlu değil miyiz?

Ama bitti artık. Ölüm dansı tek kişiliktir. Bundan sonrasında  acı veren,üzen hiç kimse bize eşlik etmemeli. Bu zevki onlara tattırmayacağız.

Yorum ekle

Instagram

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.

Gruba katılmayı unutmayın.

 
Bööcek.org
Facebook Grubu · 1.651 üye
Gruba Katıl
"81 il , 81 iyilik elçisi" sözüyle yola çıkan, her şehirden Doğa,Sokak hayvanları ile ilgili olayları anlatan, gelişime önem veren haber sitesi.
 

Sosyal Medyada Takip Et

Ateş Böceği Derneği

Siteyi Ziyaret Etmeyi Unutma !